jak otevřít zabouchnuté dveře 10 jak otevřít zabouchnuté dveře 9

Jak otevřít
zabouchnuté dveře
Zámečnická pohotovost

jak otevřít zabouchnuté dveře  8

Kontakt:
Miroslav Štíbr
777 323 707Email:
zamky-pohotovost@seznam.cz

jak otevřít zabouchnuté dveře 11

Jak otevřít zabouchnuté dveře?

Zachovejte klid a zavolejte naši zámečnickou pohotovost. Firma Miroslav Štíbr Zámečnická pohotovost je tu pro vás nonstop a s otázkou, jak otevřít zabouchnuté dveře, si hravě poradí.

Snad téměř každý z nás se dostal do nepříjemné situace, kdy stál před problémem, jak otevřít zabouchnuté dveře, když klíče zůstaly uvnitř. Co dělat? Především si vzpomeňte, zda máte u někoho ze svých blízkých, či důvěryhodných sousedů náhradní klíče. Člověk si to v panice občas neuvědomí. Pak je dobré si uvědomit, zda zůstaly klíče někde položené nebo zda je klíč zasunutý v zámku. Pokud je klíč v zámku z druhé strany, je to poněkud horší varianta.

V případě, že jste nikomu náhradní klíč nesvěřili, je třeba se rozhodnout pro některou z variant řešení. Zde se lidé obvykle rozdělí na dvě skupiny. První, většinou mužská, se rozhodne pro řešení svépomocí. Na internetu kolují různé návody, jak otevřít zabouchnuté dveře kreditní kartou, kapesním nožíkem, či dalšími jinými nástroji. Velmi záleží na stupni bezpečnosti každých dveří a zámku. Jestliže by se vám povedlo takovým způsobem otevřít zabouchnuté dveře, pak je na zváženou, zda vás vaše dveře a zámek dostatečně chrání před zloději.

Druhou skupinou jsou většinou ženy (ačkoli výjimky potvrzují pravidlo), které si na amatérský způsob jak otevřít zabouchnuté dveře netroufají a dobře dělají. Nemít nacvičeno jak otevřít zabouchnuté dveře, neumět správný postup a nemít speciální nástroje vás dovede akorát k poškození zámku, dveří nebo obojího a situaci si značně zkomplikujete. Uvědomte si, že při poškození vstupních dveří musíte dveře koupit nové a to hned!

Jak otevřít zabouchnuté dveře - varování!

  • Nedobývejte se dovnitř vlastními silami
  • Nevrtejte se v zámku sami
  • Nesnažte se použít sílu při manipulaci se zámkem
  • Dveře nepáčete a nevyrážejte
  • Zavolejte odborníky, kteří vědí jak otevřít zabouchnuté dveře během několika minut bez jejich poškození nebo poškození zámku

Jestliže tyto rady neuposlechnete, nejenže zabouchnuté dveře většinou nepovolí ale k výměně poškozeného zámku pak budete stejně potřebovat odborníky a celá záležitost se prodraží.

Jak otevřít zabouchnuté dveře - jde nám o rychlou pomoc

Zabouchnuté dveře jsou vždy svízelnou situací, která přijde nevhod. Někdy je však tato situace ještě horší o to, že jste se třeba vlivem průvanu ocitli na chodbě nebo před vaším rodinným domem a zabouchnuté dveře vás dělí od vašich malých potomků nebo naopak nemohoucích rodičů. Jde tedy o čas a bleskurychlé vyřešení jak otevřít zabouchnuté dveře a v tento moment je pro vás Zámečnická pohotovost Miroslav Štíbr určitě dobrou volbou.

Pokud vznikla nebezpečná situace, kdy vaříte nebo pečete, vaše domácnost je v ohrožení ohněm a vy stojíte před problémem, jak otevřít zabouchnuté dveře, máte možnost zavolat hasiče. Je podstatné však naléhavost situace vyhodnotit správně protože kdyby byla následně hasiči považována za zbytečný výjezd, mohly by vám vzniknout větší škody.

Jak otevřít zabouchnuté dveře - oprava nebo výměna zámku

Jestliže máte poškozený zámek a není možné dveře odemknout nebo naopak zamknout zavolejte nás a naši odborníci ze Zámečnické pohotovosti Miroslav Štíbr rychle přijedou na místo určení a zámek opraví nebo v případě nutnosti vymění. Řešíme nejen jak otevřít zabouchnuté dveře, máme také časté výjezdy k zámkům poškozeným pokusem o vloupání do bytu, domu či jiného objektu.

Zavolejte nám i v případě, že zámek dveří jen občas zlobí. Je jen otázkou času, kdy se zasekne v té nejméně vhodné chvíli a znemožní vám dostat se dovnitř nebo i ven. Pracovníci naší firmy Miroslav Štíbr Zámečnická pohotovost zámek opraví tak, aby na něj bylo spolehnutí.

Jak otevřít zabouchnuté dveře - naše nabídka kompletních zámečnických služeb

Zámečnická pohotovost Miroslav Štíbr vám vyřeší nejen jak otevřít zabouchnuté dveře bytu, domu, kanceláře nebo jiné provozovny. Ať jste již ztratili klíče, byly vám ukradeny nebo jste zapomněli klíče uvnitř místnosti nebo přímo v zámku dveří, dokážeme si s tím poradit. Umíme nejen otevřít ale také opravit jak kovové, tak dřevěné dveře, zničené např. při násilném vniknutí. Zachráníme vám i zabouchnuté klíče v autě.

Naše firma Miroslav Štíbr Zámečnická pohotovost vám nabízí veškeré zámečnické práce jako jsou výroba klíčů a autoklíčů, opravy zámků a autozámků, výměna zámků a autozámků, montujeme a demontujeme spínací skříňky a zámky trezorového typu. Provádíme opravy zámků u starých i nových aut různých značek.

Nabízíme vám kompletní zámečnické práce od otevírání dveří přes zabouchnuté klíče v autě, zabouchnuté dveře až po zabezpečování dveří, opravy dveří po vloupání. My víme jak otevřít zabouchnuté dveře. Instalujeme přídavné zámky, štítky, bezpečnostní kování a různé typy závor. Montujeme a seřizujeme samozavírací brano.

Naše firma Miroslav Štíbr Zámečnická pohotovost má profesionály, kteří mají dlouholeté zkušenosti s tím, jak otevřít zabouchnuté dveře co nejrychleji. Profesionální přístup pracovníků vám dokážeme pomocí kdekoli v široké oblasti naší působnosti a kdykoli během všedních dnů i víkendů a svátků. Jsme vybaveni moderní technikou a všemi potřebnými nástroji. U nás se můžete spolehnout na kvalitu odvedené práce týkající se všech zámečnických prací. Pro bližší představu se podívejte na náš ceník.

Opravit nebo vyměnit zámek u dveří bytu nebo auta, opravit dveře po vloupání nebo zabouchnuté klíče v autě vám přijedeme vyřešit osobním autem, dodávkou nebo na motorce. Přeprava na motorce je výhodná v městských zácpách a přináší garanci co nejrychlejšího dojezdu na místo určení - v případě nutnosti jsme schopni dojezdu do 30 minut. To znamená, že jsme připraveni vyřešit každý zámečnický problém včas.

jak otevřít zabouchnuté dveře 4 jak otevřít zabouchnuté dveře 5 jak otevřít zabouchnuté dveře 6 jak otevřít zabouchnuté dveře 7 jak otevřít zabouchnuté dveře 1 jak otevřít zabouchnuté dveře jak otevřít zabouchnuté dveře 2 jak otevřít zabouchnuté dveře 3

Zámečnictví Beroun - naši partněři v ostatních regionech

Pokud hledáte zámečnický servis v centru Prahy nebo Praha-východ, tak vám pomůže zámečnická pohotovost Praha - ANDĚLÉ, která Vám může nabidnout nasledující služby: Otevírání dveří bytu, otevírání aut a vyřeší vaše zabouchnuté klíče během chvíle.

Zámečnictví Velké Popovice a jeho rychlá zámečnická pohotovost spadá do regionu působnosti Zámečnictví Želivec.

Zámečnictví Praha - zámečnící 5P jsou naši partneři. Jejich zámečnická pohotovost Praha a jejich zámečník Praha Vás jistě nezklame.

Našim dalším partnerem je společnost Podlahy Praha, která Vám na svém webu Renovace podlah Praha mimo jiné nabízí renovace teras a renovace parket. Ostatní jejich produkty a nabízené služby lze vidět také na webu Podlahy Praha nebo Vinylové podlahy click.

Potřebujete vyměnit čelní sklo na vašem automobilu? Pak vám doporučíme firmu Autosklo Praha, která se výměnou autoskel zabývá již 15 let. Pro výměnu čelního skla můžete využít nonstop služby na čísle 603 111 072. Další zajímavou službou, kterou lze využít je mobilní servis.


Zámečnictví Beroun zámečnictví Beroun zámečnictví Beroun
Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno 2014 zámky nonstop