Marmoleum Praha Marmoleum Praha 1

Marmoleum Praha
 

Marmoleum Praha 1

Kontakt:
Miroslav Štíbr
777 323 707Email:
zamky-pohotovost@seznam.cz

Marmoleum Praha 2

Společnost Podlahy Praha s.r.o, která se zabývá prodejem, údržbou a službami spojené s podlahami vám nabízí podlahovou krytinu marmoleum. Pokládka ani údržba této 100% přírodní podlahové krytiny pro ně není absolutně žádným problémem. Marmoleum je přírodní linoleum, které lze zcela recyklovat a tudíž se jedná o ekologicky nezávadnou podlahu, která nezatěžuje životní prostředí jak výrobou, tak ani likvidací. Marmoleum je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. O proti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou je výrobci standardně poskytována třicetiletá záruka. Ovšem výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha je dobrou investicí do budoucnosti.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Marmoleum je vyráběno ekologickou cestou a jak jsme již zmiňovali, tak rovněž jeho likvidace je pro životní prostředí ekologicky nezávadná. Marmoleum můžete bez obav spálit aniž by to znamenalo ujmu pro životní prostředí či ho jednoduše můžete dát na kompost, kde se beze zbytku rozloží.

Podlaha z marmolea je teplá a příjemná na dotek, má antibakteriální vlastnosti, je antistatická a díky tomu nepřitahuje prach. Z toho důvodu je vhodná pro alergiky i astmatiky. Marmoleum je odolné vůči vlhkosti i vodě a lze ho použít i v kombinaci s podlahovým topením. 

Marmoleum – proč si ho pořídit?

 • marmoleum je stoprocentně přírodní materiál
 • jeho životnost je 30 – 50 let
 • je tvrdé, ale pružné, lze vybrat v různých stupních tvrdosti
 • široký výběr dekorů, vzorů, barev
 • potlačuje množení bakterií
 • výborně hlukově i tepelně izoluje
 • je přirozeně antistatické a vhodné pro alergiky i astmatiky
 • má vysokou odolnost proti mechanickému poškození
 • lze ho instalovat i na podlahové topení
 • je vyráběné technologií šetrnou k přírodě
 • je 100% biologicky rozložitelné
 • snadno se udržuje
 • při pokládce vytváří téměř neviditelné spoje

Marmoleum - v jaké barevné nabídce a vzorech lze koupit?

Marmoleum nabízí široké možnosti různých barevných kombinací. Lze si vybírat syté, zářivé, jemné, mramorové i neutrální barevné odstíny. Marmoleum disponuje několika řadami a může vám nabídnout více než 160 dekorů. Navíc výrobci nabízejí možnost zadat si barvu takzvaně na míru. Díky dřevité moučce a kvalitním přírodním pigmentům odolným vůči UV záření, které se při výrobě marmolea používají, zůstávají barvy jasné a živé po dlouhou dobu.

Marmoleum je výborné v tom, že vám poskytuje možnost vzájemnou kombinací vytvořit různé podlahové vzory, obrazce či variace dle vašich představ. Vaše přírodní podlaha bude tedy nejen v souladu s moderními trendy bydlení a interiérového designu, ale také bude originální a přesně dle vašich požadavků a nároků. Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha umí marmoleum perfektně kombinovat a vytvoří Vám podlahu, jakou nikdo jiný nemá!

Marmoleum pokládka

Marmoleum se distribuuje v pásech, čtvercích nebo také v lamelách (marmoleum click). Pro položení tohoto typu marmolea je vždy zapotřebí mít kvalitně připravený podklad, který musí být suchý, rovný, čistý, hladký, celistvý a nejlépe vystěrkovaný. Marmoleum je přírodní materiál a má řadu specifických vlastností, proto se vždy vyplatí pokládku nechat odborné firmě. Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi ze společnosti Podlahy Praha marmoleum dokonale znají, umějí využít všechny jeho vlastnosti a lehce si poradí s dokonale provedenou pokládkou.

Pokládka marmolea provedená podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. proběhne vždy s minimálním zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu. Zruční profesionálové dokáží marmoleum položit tak, abyste byli na 100% spokojeni. Disponují jak vlastním proškoleným personálem, tak i samozřejmě veškerou technikou potřebnou pro pokládku marmolea.

Marmoleum Praha Marmoleum Praha 1 Marmoleum Praha 2 Marmoleum Praha 3 Marmoleum Praha 4 Marmoleum Praha 5 Marmoleum Praha 6
Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno 2014 zámky nonstop