nasi partneri nasi partneri

Naši partneři
 

nasi partneri

Kontakt:
Miroslav Štíbr
777 323 707Email:
zamky-pohotovost@seznam.cz

nasi partneri

Fotograf Praha

Fotograf PrahaProfesionální fotograf Praha se především snaží o zachycení lidské přirozenosti a respektuje jedinečnost každé lidské bytosti. Fotografka Jana Stachová má v nabídce služby jako je focení portrétů, těhotenské fotografie, focení miminek, focení dětí, fotokalendář. K lidem přistupuje s přesvědčením a vírou, že hodnoty jako pracovní úspěch, společenské postavení nebo naopak zdánlivý neúspěch nejsou zdaleka tím, co o lidské existenci vypovídá ty podstatné věci.

Vjezdové brány

Vjezdové brányJestliže hledáte profesionální firmu, která by vám oplotila váš pozemek či již k hotovému plotu nainstalovala vjezdovou bránu nebo k již hotové garáži přidělala garážová vrata, tak vám vřele doporučujeme firmu Urban BVP. Společnost vám poskytne řemeslné zpracování a kvalitní materiály na špičkové úrovni. Zároveň při montáži využívají ty nejkvalitnější produkty a materiály. V jejich nabídce naleznete pouze produkty od největších a zaběhlých dodavatelů. I přes tuto kvalitu práce a použitých materiálu mají velmi dobré ceny. Rozhodně se vyplatí tuto firmu kontaktovat.

Marmoleum Praha

Marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha nabízí podlahovou krytinu marmoleum se všemi službami, které se s touto podlahou spojují. Pokládka a údržba této 100% přírodní podlahové krytiny pro ně není problém. Marmoleum je přírodní linoleum, které se dá plně recyklovat a jedná se tak o ekologicky nezávadnou podlahu. Marmoleum je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha je dobrou investicí do budoucnosti.

Deratizace Praha

Deratizace PrahaSpolečnost KF TRANS s.r.o. je jistě vhodnou volbou pro deratizace Praha. Deratizace je proces, při kterém dochází k hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.). Dálší nabízenou službou je dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Rovněž vám mohou nabídnout dezinfekce různých plísní nebo odpadních jímek a žump.

Podlahy Praha

Podlahy PrahaSpolečnost Podlahy Praha s.r.o. se realizuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Praha s.r.o je firma, která má více jak 20 letou historii. Veškerý personál včetně vedení jsou zkušenými sklenáři s mnohaletou praxí. Sklenářským pracím opravdu rozumí a lze se spolehnout na kvalitu jejich služeb. Reagují na novinky na trhu a inovují tak svou nabídku. S klidem se lze na toto sklenářství obrátit jak s klasickými sklenářskými pracemi, tak i s moderními skleněnými obklady do kuchyně nebo s výrobou skleněného nábytku či. Výroba zrcadla na míru pro ně také není žádným problémem.

Sklenářství Klapka

Sklenářství klapkaPokud potřebujete profesionální a zaběhlé sklenářství Praha, protože nechcete nebo se vám již v minulosti nevyplatilo experimentovat se začínající firmou, tak to vám doporučujeme Sklenářství Praha. Toto sklenářství založil zkušený sklenář Tomáš Klapka. Toto sklenářství Praha funguje již přes 20 let na trhu a na svém webu se vám může pochlubit velkým množstvím referencí.

Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno 2014 zámky nonstop