nasi partneri nasi partneri

Naši partneři
 

nasi partneri

Kontakt:
Miroslav Štíbr
777 323 707Email:
zamky-pohotovost@seznam.cz

nasi partneri

Fotograf Praha

Fotograf PrahaProfesionální fotograf Praha se především snaží o zachycení lidské přirozenosti a respektuje jedinečnost každé lidské bytosti. Fotografka Jana Stachová má v nabídce služby jako je focení portrétů, těhotenské fotografie, focení miminek, focení dětí, fotokalendář. K lidem přistupuje s přesvědčením a vírou, že hodnoty jako pracovní úspěch, společenské postavení nebo naopak zdánlivý neúspěch nejsou zdaleka tím, co o lidské existenci vypovídá ty podstatné věci.

Odstranění tetování

odstranění tetováníNěkolik tisíc lidí ročně si nechá od tatéra vytvořit tetování a tento počet každým rokem narůstá. Tím se samozřejmě zvyšuje i počet lidí co si nechávají tetování odstranit. Často se stává, že poté co jsou lidi z tetování nadšeni, tak si začnou uvědomovat, že vlastně udělali chybu a chtějí si nechat tetování odstranit. Někdy to je z toho důvodu, že se může stát, že vám bude tetování bránit v tom, abyste dostali místo v seriozní práci, kde tetování nejsou přípustná nebo vám prostě začnou vadit nepříjemné pohledy některých lidí na ulici. V takovém případě si začínají pohrávat s myšlenkou na odstranění tetování.

Marmoleum Praha

Marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha nabízí podlahovou krytinu marmoleum se všemi službami, které se s touto podlahou spojují. Pokládka a údržba této 100% přírodní podlahové krytiny pro ně není problém. Marmoleum je přírodní linoleum, které se dá plně recyklovat a jedná se tak o ekologicky nezávadnou podlahu. Marmoleum je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha je dobrou investicí do budoucnosti.

Deratizace Praha

Deratizace PrahaSpolečnost KF TRANS s.r.o. je jistě vhodnou volbou pro deratizace Praha. Deratizace je proces, při kterém dochází k hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.). Dálší nabízenou službou je dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Rovněž vám mohou nabídnout dezinfekce různých plísní nebo odpadních jímek a žump.

Podlahy Praha

Podlahy PrahaSpolečnost Podlahy Praha s.r.o. se realizuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno 2014 zámky nonstop