nasi partneri nasi partneri

Naši partneři
 

nasi partneri

Kontakt:
Miroslav Štíbr
777 323 707Email:
zamky-pohotovost@seznam.cz

nasi partneri

Bezpečnostní dveře do paneláku

Bezpečnostní dveře do panelákuBezpečnostní dveře jsou nepostradatelným prvkem pro ochranu vašeho bydlení, zajišťující bezpečí vaší rodiny a majetku. Tyto dveře obsahují speciální komponenty, jako jsou robustní zámky a odolné materiály, které znemožňují neoprávněný vstup. Níže najdete přehled výhod, které firma Dveře OK nabízí při pořízení bezpečnostních dveří do paneláku.

Vjezdové brány

Vjezdové brányJestliže hledáte profesionální firmu, která by vám oplotila váš pozemek či již k hotovému plotu nainstalovala vjezdovou bránu nebo k již hotové garáži přidělala garážová vrata, tak vám vřele doporučujeme firmu Urban BVP. Společnost vám poskytne řemeslné zpracování a kvalitní materiály na špičkové úrovni. Zároveň při montáži využívají ty nejkvalitnější produkty a materiály. V jejich nabídce naleznete pouze produkty od největších a zaběhlých dodavatelů. I přes tuto kvalitu práce a použitých materiálu mají velmi dobré ceny. Rozhodně se vyplatí tuto firmu kontaktovat.

Marmoleum Praha

Marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha nabízí podlahovou krytinu marmoleum se všemi službami, které se s touto podlahou spojují. Pokládka a údržba této 100% přírodní podlahové krytiny pro ně není problém. Marmoleum je přírodní linoleum, které se dá plně recyklovat a jedná se tak o ekologicky nezávadnou podlahu. Marmoleum je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha je dobrou investicí do budoucnosti.

Deratizace Praha

Deratizace PrahaSpolečnost KF TRANS s.r.o. je jistě vhodnou volbou pro deratizace Praha. Deratizace je proces, při kterém dochází k hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.). Dálší nabízenou službou je dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Rovněž vám mohou nabídnout dezinfekce různých plísní nebo odpadních jímek a žump.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře Pokud hledáte vhodné zabezpečení vašeho domu, tak bezpečnostní dveře do bytu od firmy Dveře OK jsou pro vás to pravé. Tato česká firma plná profesionálů pro vás připraví vhodnou nabídku. Stačí jim zavolat nebo napsat email a pokud jste z Prahy, máte první konzultaci a kalkulaci zdarma. V této firmě vám rádi poradí, jaké vchodové dveře do bytu si vybrat tak, aby splňovaly vaše nároky na funkci, estetiku a cenu.

Folie na okna

folie na okna Podívejte se na okenní folie Infrasol. V tomto článku vám představíme Folie na sklo aut a budov značky Infrasol. Tyto okenní folie mají mnoho výhod, se kterými vás v tomto článku seznámíme. Firma vám rovněž může doporučit certifikovaného specialistu, která zajistí instalaci folie na vaše sklo.

 

Ubytování Krkonoše Strážné

Ubytování Krkonoše strážné Praha Krkonoše turistika je oblíbenou činností a náplní letních dovolených mnoha lidí. Ubytování Krkonoše a apartmány v Krkonoších v obci Strážné jsou tak velmi žádané a to především v termínech zimních a letních prázdnin. Jestliže vy sami hledáte ubytování Strážné Krkonoše, tak bychom vám chtěli doporučit boudu Šestidomí. Tato chalupa Strážné (bouda Šestidomí) vám nepochybně poskytne ubytování, se kterým budete spokojeni. Zdejší apartmány Krkonoše vás jistě nezklamou.

Podlahy Praha

Podlahy PrahaSpolečnost Podlahy Praha s.r.o. se realizuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Praha s.r.o je firma, která má více jak 20 letou historii. Veškerý personál včetně vedení jsou zkušenými sklenáři s mnohaletou praxí. Sklenářským pracím opravdu rozumí a lze se spolehnout na kvalitu jejich služeb. Reagují na novinky na trhu a inovují tak svou nabídku. S klidem se lze na toto sklenářství obrátit jak s klasickými sklenářskými pracemi, tak i s moderními skleněnými obklady do kuchyně nebo s výrobou skleněného nábytku či. Výroba zrcadla na míru pro ně také není žádným problémem.

Sklenářství Klapka

Sklenářství klapkaPokud potřebujete profesionální a zaběhlé sklenářství Praha, protože nechcete nebo se vám již v minulosti nevyplatilo experimentovat se začínající firmou, tak to vám doporučujeme Sklenářství Praha. Toto sklenářství založil zkušený sklenář Tomáš Klapka. Toto sklenářství Praha funguje již přes 20 let na trhu a na svém webu se vám může pochlubit velkým množstvím referencí.

Deratizace štěnic

Deratizace štěnicDeratizace štěnic je proces, který se správně nazývá dezinsekce štěnic a jedná se o likvidaci a vymícení těchto nebezpečných parazitů. Hubení štěnic je komplexní činnost, kterou efektivně zvládnou pouze profesionální firmy. Rozhodně nepodnikejte deratizace štěnic na vlastní pěst. Odolnost štěnic je pro běžného člověka téměř nemožné zdolat. Jen profesionální firmaa má přístup k speciálním přípravkům, které opravdu na deratizace štěnic fungují. Navíc poznají, kdy je nutné deratizovat i okolní byty, aby se k vám štěnice zase zpátky nevrátili.

Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno 2014 zámky nonstop