otevírání dveří 10 otevírání dveří 9

Otevírání dveří
Zámečnická pohotovost

otevírání dveří 8

Kontakt:
Miroslav Štíbr
777 323 707Email:
zamky-pohotovost@seznam.cz

otevírání dveří 11

Naše zámečnická pohotovost se specializuje na otevírání dveří a její pole působnosti je jihozápadně od Prahy. Pokud tedy potřebujete otevřít dveře a jste v okolí Kladna, Berounu nebo třeba i Příbrami, tak nás kontaktujte na telefonním čísle 777 323 707. Jestliže jste hledali profesionální firmu na otevírání dveří, pak vám můžeme s jistotou oznámit, že jste na správné adrese. Naše firma provádí otevírání dveří dobrých 16 roků. Jen těžko lze naléznete firmu, která by měla v tomto odvětví tak rozsáhlé zkušenosti jako ta naše. Otevírání dveří do jedné hodiny od vašeho zavolání, tím se můžeme pochlubit. Na rozdíl od konkurence disponujeme prvotřídním vybavením, servisem a zkušenými techniky. Otevírání dveří je pro nás tedy hračkou.

Otevírání dveří nonstop

Nabízíme vám kompletní zámečnické práce od otevírání dveří přes zabouchnuté klíče v autě, zabouchnuté dveře až po zabezpečování dveří, opravy dveří po vloupání. My víme jak otevřít zabouchnuté dveře. Instalujeme přídavné zámky, štítky, bezpečnostní kování a různé typy závor. Montujeme a seřizujeme samozavírací brano.

Otevírání dveří – otevírání dveří od bytu

Máte zabouchnuté klíče v bytě? To je dost nepříjemná situace, která může vypadat různě, ale téměř pokaždé je to trapné a v tu nejméně vhodnou dobu. Pokud u vás tato situace nastala hned volejte naše zkušené zámečniky na čísle 777 323 707. Rozhodně se nepokoušejte dveře otevřít sami na vlastní pěst. Při neprofesionálním pokusu o otevření dveří může dojít k poškození zámku či dveří. Lidé často volají až právě po neúspěšném pokusu a to je už mnohdy potřeba vyměnit zničený zámek.

Otevírání dveří – otevírání dveří od auta

Občas se stane, že se člověk nemůže dostat do svého auta a to z mnoha příčin. Pokud pomineme, že je zrovna opilý, nebo že vedle něj obě auta nezaparkovala zrovna chytře, zbývá stále mnoho možností, kdy řidič potřebuje někoho na otevírání dveří od auta. První možnost kdy by potřeboval někoho na otevírání dveří od auta je, že má zabouchnuté klíče v autě. Druhá možnost potřeby specialisty na otevírání dveří od auta nastane, když se do auta někdo vloupá a zámek poškodí. Třetí možnost, kdy bude potřeba specialistu na otevírání dveří od auta, nastává, když dojde k neúmyslnému poškození zámku – například zlomení klíče v zámku nebo havárie vozidla.

Otevírání dveří – nouzové otevírání dveří

Potřebujete někoho na nouzové otevírání dveří? Máte zabouchnuté klíče ve vašem autě či bytě? Provozujeme nouzové otevírání dveří snadno a rychle. Víme jaké to je být v nouzi – nemožnost dostat se do vlastního domu, nebo odjet vlastním autem na důležité pracovní jednání, to není žádná legrace. Zavoláte na nouzové otevírání dveří a z telefonu se ozve: „Zítra nebo pozítří se u vás stavíme“? Tak tohle od nás rozhodně nečekejte. Nouzové otevírání dveří provádíme od 8:00 do 17:00 po celém jihozápadním okolí Prahy a ke svým klientům se dostaneme již do jedné hodiny. Věříme, že s naší firmou budete nadmíru spokojeni. Naši zámečníci pro vás udělají maximum.

Otevírání dveří – otevírání dveří Praha západ

Profesionální zámečníci, kteří provádějí profesionální otevírání dveří, jsou omezené zboží. Praha je hezkým kulturním městem, ve kterém se ale také bohužel často krade. Praha má ovšem také specialistu na výměny a servis zámků a otevírání dveří v případě jejich poškození. Naše společnost se sídlem v Hlásný Třebáni se otevírání dveří věnuje již celých šestnáct roků. Otevírání dveří probíhá od 8:00 do 17:00.

otevírání dveří 4 otevírání dveří 5 otevírání dveří 6 otevírání dveří 7
otevírání dveří 1 otevírání dveří otevírání dveří 2 otevírání dveří 3

Otevírání dveří - naši partněři v ostatních regionech

Pokud hledáte zámečnický servis v centru Prahy nebo Praha-východ, tak vám pomůže zámečnická pohotovost Praha - ANDĚLÉ, která Vám může nabidnout nasledující služby: Otevírání dveří bytu, otevírání aut a vyřeší vaše zabouchnuté klíče během chvíle.

Zámečnictví Velké Popovice a jeho rychlá zámečnická pohotovost spadá do regionu působnosti Zámečnictví Želivec.

Zámečnictví Praha - zámečnící 5P jsou naši partneři. Jejich zámečnická pohotovost Praha a jejich zámečník Praha Vás jistě nezklame.

Našim dalším partnerem je společnost Podlahy Praha, která Vám na svém webu Renovace podlah Praha mimo jiné nabízí renovace teras a renovace parket. Ostatní jejich produkty a nabízené služby lze vidět také na webu Podlahy Praha nebo Vinylové podlahy click.

Potřebujete vyměnit čelní sklo na vašem automobilu? Pak vám doporučíme firmu Autosklo Praha, která se výměnou autoskel zabývá již 15 let. Pro výměnu čelního skla můžete využít nonstop služby na čísle 603 111 072. Další zajímavou službou, kterou lze využít je mobilní servis.


Otevírání dveří Otevírání dveří Otevírání dveří
Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno 2014 zámky nonstop