Podlahy Praha Podlahy Praha 1

Podlahy Praha
 

Podlahy Praha 1

Kontakt:
Miroslav Štíbr
777 323 707Email:
zamky-pohotovost@seznam.cz

Podlahy Praha 2

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se realizuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket, dřevěné terasy, vinylové podlahy, marmoleum a ostatní podlahové krytiny a ve službách například renovace parket, renovace podlah nebo servis schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha poskytuje kvalitní služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

 • Rychlé dodací lhůty
 • Působí na trhu přes 12 let
 • Mnoho referencí k předložení
 • Záruka na všechny naše práce a materiál
 • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Jako firma Podlahy Praha s.r.o. vám dodají a následně zrealizují pokládku všech typů podlahových krytin. Jejich nabídka zahrnuje i služba jako je údržba podlahy ,renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů a samozřejmě pokládka vinylových podlah a všech ostatních krytin, které mají ve své nabídce.

Na renovace podlah Praha mají vytvořený i specializovaný web, kde naleznete pochopitelně služby jako je broušení parket Praha, renovace parket Praha, údržba podlahy a vše, co do tohoto segmentu spadá.

Podlahy Praha - sortiment

V nabídce sortimentu je pro vás připraven velký výběr všech typů podlahových krytin, které si lze ve vzorkové prodejně Podlahy Praha na Praze 7 v ulici Komunardů 38, prohlédnout osobně. V prodejně je vždy přítomen vyškolený personál, který Vám pomůže s výběrem optimální krytiny dle Vašich požadavků.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

U výběru podlahové krytiny je důležité dbát hned na několik věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Lze i zohlednit například to, že u dřevěné podlahy lze provádět broušení parket či prken, a tak vám renovace parket vám zajistí, že bude vaše podlaha opět vypadat jako nová. Tato renovace podlah se navíc může provádět opakovaně. Dále je důležité vybrat správný typ podlahy s ohledem na stávající podklad. S tím vám osobně poradíme v naší vzorkové prodejně na Praze 7. Velice záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

I dřevěná terasa se dá renovovat obdobně jako dřevěné podlahy. Vinylová podlaha je zase snadno udržitelná a levnější než podlahy ze dřeva.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky

 • Podlahy-Praha.cz - náš nový web věnovaný podlahám
 • PodlahyPraha.cz - náš starší web zabývající se podlahovými krytinami
 • Renovace podlah Praha - webové stránky určené pro renovace podlah
 • Vinylové podlahy Fatra Click - webová prezentace zaobírajíci se vinylovými podlahami Fatraclick
 • Marmoleum -  web, kde je prezentována podlahová krytina marmoleum
 • Výprodej podlah - webová strána, kde naleznete naše produkty ve výprodeji
podlahy Praha podlahy Praha 1 podlahy Praha 2 podlahy Praha 3 podlahy Praha 4 podlahy Praha 5 podlahy Praha 6
Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno 2014 zámky nonstop