Sklenářství Praha Sklenářství Praha 1

Sklenářství Praha
 

Sklenářství Praha 1

Kontakt:
Miroslav Štíbr
777 323 707Email:
zamky-pohotovost@seznam.cz

Sklenářství Praha 2

Sklenářství Praha s.r.o je firma, která má více jak 20 letou historii. Veškerý personál včetně vedení jsou zkušenými sklenáři s mnohaletou praxí. Sklenářským pracím opravdu rozumí a lze se spolehnout na kvalitu jejich služeb. Reagují na novinky na trhu a inovují tak svou nabídku. S klidem se lze na toto sklenářství obrátit jak s klasickými sklenářskými pracemi, tak i s moderními skleněnými obklady do kuchyně nebo s výrobou skleněného nábytku či. Výroba zrcadla na míru pro ně také není žádným problémem.

Společnost má sídlo v Praze, ale její oblast působnosti je po celé republice. Ve Sklenářství Praha naleznete jen odborníky, kteří vědí co dělají. Perfektně dovedou zacházet s vybavením a pracovními nástroji. Sklenářské práce zde dělají v té nejvyšší kvalitě a to za rozumné ceny…

Sklenářství Praha - nabídka služeb

Sklenářství Praha vám nabízí veškeré sklenářské práce a dokáže pracovat se všemi typy skel:barevné sklo, kalené sklo, bezpečnostní sklo, výroba a instalace skleněných schodů, pochozí sklo, výroba akvária, nic pro společnost není problémem.

V nabídce sklenářských prací je vedle klasických oprav, zasklívání oken, prodej řezaného skla i např. antireflexní sklo na obrazy nebo výroba zrcadel, instalace bezpečnostních skel a izolační dvojsklo nebo trojsklo

Sklenářství Praha nonstop

Sklenářství Praha vám také nabízí možnost v Praze a v jejím okolí si domluvit mobilní servis. Tuto službu má pro vás sklenářství NONSTOP. Služba ve zkratce funguje tak, že k vám přijede zkušený sklenář s pojízdným servisem a problém vyřeší přímo u vás. 

Nonstop služba je rovněž vybavena všemi typy skel - čirá, nerozbitná, kalená, bezpečnostní, neprůhledná nebo pískovaná skla. Sklo Vám bude nařezáno, provrtáno či jinak opracováno podle potřeb každého z vás.

Sklenářství Praha - cenová kalkulace zdarma

Společnost dělá cennové kalkulace zdarma. Rovněž vám poradí a poskytne bezplatnou konzultaci i při rozsáhlých projektech. Vždy se vám budou ve firmě snažit maximálně vyhovět.  Na všechny výrobky mají veškeré certifikáty a prohlášení o shodě. 

Sklenářství Praha 1 Sklenářství Praha 2 Sklenářství Praha 3 Sklenářství Praha 4 Sklenářství Praha 5 Sklenářství Praha 6
Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno 2014 zámky nonstop