Vjezdové brány Vjezdové brány 1

Vjezdové brány
 

Vjezdové brány 1

Kontakt:
Miroslav Štíbr
777 323 707Email:
zamky-pohotovost@seznam.cz

Vjezdové brány 2

Vjezdové brány, garážová vrata a ploty od firmy Urban BVP vás jistě nezklamou

Jestliže hledáte profesionální firmu, která by vám oplotila váš pozemek či již k hotovému plotu nainstalovala vjezdovou bránu nebo k již hotové garáži přidělala garážová vrata, tak vám vřele doporučujeme firmu Urban BVP. Společnost vám poskytne řemeslné zpracování a kvalitní materiály na špičkové úrovni. Zároveň při montáži využívají ty nejkvalitnější produkty a materiály. V jejich nabídce naleznete pouze produkty od největších a zaběhlých dodavatelů. I přes tuto kvalitu práce a použitých materiálu mají velmi dobré ceny. Rozhodně se vyplatí tuto firmu kontaktovat.

Společnost Urban BVP má ve své nabídce vjezdové bránygarážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory, parkovací systémy a parkovací sloupky. Všechno toto vám mohou dodat včetně odborné montáže. Společnost realizuje vjezdové brány, ploty, garážová vrata a ostatní, jak pro velké firmy či průmyslové firmy, tak i pro jednotlivé rodinné domy.

Vjezdové brány rozdělení

Vjezdové brány od společnosti Urban BVP vám dodají kompletní uživatelský komfort a zabezpečí váš pozemek, ale zároveň je vhodné, aby šikovně doplnili váš současný plot, váš pozemek a stavbu. Mezi rozhodující faktory, které byste měli brát při výběru vjezdové brány v potaz je prostor, zakřivení terénu, provozní požadavky a také finanční dispozice. S výběrem vám firma Urban BVP pomůže, takže se nebojte na ní obrátit.

Vjezdové brány samonosné

Samonosné vjezdové brány jsou skvělou volbou a to hlavně proto, že v tomto případě nejsou zapotřebí žádné velké stavební práce. Není zapotřebí vyrovnávat terén či řešit ukotvení v kolejích. Tyto vjezdové brány se otevírají do strany podél plotu. To má devízu především v tom, že nezabírají prostor ve vjezdu. Vjezdové samonosné brány také nemusí mít žádná podpůrná kolečka, vodicí profil ani nevyžadují rovný terén jak by tomu bylo u pojezdových bran.  Jejich jedinou nevýhodou je, že potřebují prostor podél ploty, aby se tam vjezdová brána mohla odsunout.

Vjezdové brány pojezdové

Vjezdové pojezdové brány se otevírají dos trany stejně jako ty samonosné, ale s tou vyjímkou, že jsou opatřeny přídavnými kolečky a ukotveny v pojezdové kolejnci. Z toho důvodu pro montáž této vjezdové pojezdové brány je zapotřebí rovný terén, aby mohla být kolejnice zabudována do základů. Pojezdové vjezdové brány se posouvají pomocí koleček těsně podél plotu či zdi po zabetonovaném pojezdu (kolejnici). Vjezdové pojezdové brány jsou tudíž vhodné jen pro vodorovné povrchy. Na druhou stranu vám díky jednoduché konstrukci nabízejí pojezdové vjezdové brány vysokou životnost a spolehlivost.

Vjezdové brány křídlové

Křídlové vjezdové brány jsou levným a právě proto i nejčastějším řešením, s kterým se můžete setkat. Tento typ vjezdové brány je nutno použit tam, kde není dostatečný prostor proto, aby se dala brána otevřít pohybem dostrany. V techto případech nelze použít předchozí dva typy (samonosné vjezdové brány a pojezdové brány). Právě proto je jedinou možností bránu otvírat dovnitř nebo ven. Křídlové brány lze vyrobit přesně tak, jak budete potřebovat. Můžete vybrat velikost, styl i počet křídel. Křídlové vjezdové brány lidé nevolí jenom kvůli své ceně, ale i kvůli své variabilitě. Firma Urban BVP vše zařídí podle vašich požadavků a dodá přesně tu bránu, kterou budete chtít. Jednotlivá křídla či křídlo se může otvírat dovnitř, ven nebo oběma směry.

Firma Urban BVP disponuje odborným a ochotným personálem

Montáž veškerých produktů z nabídky společnosti Urban BVP (vjezdové brány, pohony pro brány, garážová vrata, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory a parkovací systémy...) vám provedou zaměstnanci jejich firmy, kteří mají více jak 20 letou zkušenost v oboru. Tyto zaměstnanci jsou neustále proškolování a pracují natom, aby drželi krok s dobou a stále se zlepšují ve svých dovednostech. Profesionální firma Urban BVP vám poradí při výběru, dodá včas co si objednáte a odborně zajistí montáž. Jelikož má firma dobré ceny, práci odvádí svědomitě a má velkou zkušenost v oboru, tak vám jí zde rádi doporučujeme.

Vjezdové brány Vjezdové brány 1 Vjezdové brány 2 Vjezdové brány 3 Vjezdové brány 4 Vjezdové brány 5 Vjezdové brány 6 Vjezdové brány 7
Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno 2014 zámky nonstop