Zámečnické práce 10 Zámečnické práce 9

Zámečnické práce
Zámečnická pohotovost

Zámečnické práce 8

Kontakt:
Miroslav Štíbr
777 323 707Email:
zamky-pohotovost@seznam.cz

Zámečnické práce 11

Zámečnická pohotovost Miroslav Štíbr vám nabízí zámečnické práce 24 hodin denně 7 dnů v týdnu. Nevíte-li si rady, jak otevřít zabouchnuté dveře bytu, domu, kanceláře nebo jiné provozovny, neváhejte se na nás obrátit. Máte-li zabouchnuté klíče v autě, zavolejte nás. Jestliže máte zabouchnuté dveře a klíče jste nechali uvnitř, zapomněli jste klíč v zámku nebo jste klíč v zámku zlomili, ztratili jste klíče nebo vám byly odcizeny, se všemi těmito situacemi si dokážeme poradit.

Nabízíme vám kompletní zámečnické práce od otevírání dveří přes zabouchnuté klíče v autě, zabouchnuté dveře až po zabezpečování dveří, opravy dveří po vloupání. My víme jak otevřít zabouchnuté dveře. Instalujeme přídavné zámky, štítky, bezpečnostní kování a různé typy závor. Montujeme a seřizujeme samozavírací brano.

Naše firma Miroslav Štíbr - Zámečnická pohotovost vám nabízí veškeré zámečnické práce:
 • Výroba klíčů a autoklíčů
 • Opravy a výměny zámků a autozámků (opravy zámků u starých i nových aut různých značek)
 • Montáž a demontáž spínacích skříněk a zámků trezorového typu
 • Otevírání zabouchnutých dveří auta, bytu a domu
 • Otevírání zamčených dveří
 • Zabezpečování dveří (instalujeme bezpečnostní zámky, přídavné zámky, štítky, bezpečnostní kování a různé typy závor)
 • Opravy dveří po vloupání (umíme nejen otevřít ale také opravit jak kovové, tak dřevěné dveře, zničené např. při násilném vniknutí)
 • Montujeme a seřizujeme samozavírací brano

Zámečnické práce - důrazné upozornění!

V případě, že máte zabouchnuté dveře nebo zabouchnuté klíče v autě, nedobývejte se dovnitř vlastními silami a zavolejte odborníky. V opačném případě hrozí poškození zámku nebo i dveří a následně nutnost složitější výměny. Zámečnické práce, které poskytujeme, jsou rychlejším a levnějším řešením než výměna celých vstupních dveří. A pokud by se vám přece podařilo dostat se dovnitř svépomocí, zvažte, zda si dveře neříkají o lepší zabezpečení proti zlodějům. Naše zámečnické práce spočívají i v instalaci bezpečnostního kování a zámků.

Zavolejte nás i v případě, že vás zámek dveří u bytu nebo auta jen zlobí, například občas není snadné odemknout či zamknout a klíč nechodí v zámku lehce. Je totiž jen otázkou času, kdy se zasekne v té nejnevhodnější chvíli a znemožní vám dostat se dovnitř nebo ven. Naše časté výjezdy jsou také k zámkům poškozeným pokusem o vloupání do auta či bytu. Naše zámečnické práce zahrnují i opravu poškozených dveří po násilném vniknutí.

Zámečnické práce - kvalita, rychlost a profesionální přístup

Firma Miroslav Štíbr - Zámečnická pohotovost vám zaručuje zámečnické práce v té nejlepší kvalitě. Jsme vybaveni moderní technikou a všemi potřebnými nástroji. Na zámečnické práce máme školené odborníky s dlouholetými zkušenostmi a praxí. Profesionální přístup našich pracovníků je samozřejmostí. Chápeme naléhavost a nepříjemnost situace, ve které se díky zabouchnutým dveřím, ztraceným klíčům, rozbitému zámku, poškozeným dveřím, vloupání apod. nacházíte.

Víme, že rychlost, s jakou vám zámečnické práce poskytneme, je velmi důležitá. Dokážeme vám pomoci kdekoli v široké oblasti naší působnosti a kdykoli během všedních dnů i víkendů a svátků. Přijedeme k vám dodávkou, osobní autem nebo na motorce. Přeprava na motorce je výhodná v městských zácpách a přináší garanci co nejrychlejšího dojezdu na místo určení a provedení zámečnické práce včas - v případě nutnosti jsme schopni dojezdu do 30 minut.

Zámečnické práce - cena

Firma Miroslav Štíbr Zámečnická pohotovost vám zaručuje profesionální přístup, nejlepší kvalitu a také výbornou cenu. Pro bližší představu, jaké máme ceny za zámečnické práce, se podívejte na náš ceník.

Zámečnické práce - proč je dobré mít svého ověřeného zámečníka

Každé nouzové otevírání dveří je stresová situace, kterou je potřeba vyřešit rychle a také diskrétně. Kolik vypjatých situací vzniká okolo klíčů a zámků! Firma Miroslav Štíbr Zámečnická pohotovost provede veškeré zámečnické práce na zavolání. Naši odborníci jsou prověření, školení a zkušení a mají profesionální přístup. Zámečnické práce od nás jsou zárukou kvality.

Ztracené klíče, zlomený klíč, poškozený zámek, zabouchnuté dveře nebo zabouchnuté klíče v autě znamenají pro každého člověka, kterého se tato nepříjemnost týká, velký problém z časového a bezpečnostního hlediska. Často jsou tyto stavy vyvolané nepozorností nás nebo našich dětí nebo souvisí s kriminální činností. A vždy mohou znamenat vznik dalších následných potíží. Proto je dobré mít u sebe číslo na opravdového odborníka, který pod záštitou renomované firmy provede potřebné zámečnické práce rychle, bezpečně, kvalitně a za skvělou cenu.

Zámečnické práce - objednejte pokaždé když:

 • Se stěhujete
 • Pronajímáte a mění se vám nájemník ve vašem bytě či domě
 • Při poškození dveří v oblasti zámku
 • Pro lepší zabezpečení vašich dveří

Zámečnické práce - volejte okamžitě když:

 • Při ztrátě klíčů vašich nebo kohokoli z rodiny a blízkých
 • Při odcizení tašky s osobními věcmi včetně klíčů (a to i v případě, že se vám klíče vrátí)
 • Při poškození klíče nebo zámku (také v případě, že zámek zlobí)
 • Pro otevření zabouchnutých dveří
 • Při zabouchnutí klíčů v autě
zámečnické práce 2 jak otevřít zabouchnuté dveře 5 jak otevřít zabouchnuté dveře 6 jak otevřít zabouchnuté dveře 7 jak otevřít zabouchnuté dveře 1 jak otevřít zabouchnuté dveře jak otevřít zabouchnuté dveře 2 jak otevřít zabouchnuté dveře 3

Zámečnictví Beroun - naši partněři v ostatních regionech

Pokud hledáte zámečnický servis v centru Prahy nebo Praha-východ, tak vám pomůže zámečnická pohotovost Praha - ANDĚLÉ, která Vám může nabidnout nasledující služby: zámečnictví Praha, Otevírání dveří bytu, otevírání aut a vyřeší vaše zabouchnuté klíče během chvíle.

Zámečnictví Velké Popovice a jeho rychlá zámečnická pohotovost spadá do regionu působnosti Zámečnictví Želivec.

Zámečnictví Praha - zámečnící 5P jsou naši partneři. Jejich zámečnická pohotovost Praha a jejich zámečník Praha Vás jistě nezklame.

Našim dalším partnerem je společnost Podlahy Praha, která Vám na svém webu Renovace podlah Praha mimo jiné nabízí renovace teras a renovace parket. Ostatní jejich produkty a nabízené služby lze vidět také na webu Podlahy Praha nebo Vinylové podlahy click.

Potřebujete vyměnit čelní sklo na vašem automobilu? Pak vám doporučíme firmu Autosklo Praha, která se výměnou autoskel zabývá již 15 let. Pro výměnu čelního skla můžete využít nonstop služby na čísle 603 111 072. Další zajímavou službou, kterou lze využít je mobilní servis.


Zámečnictví Beroun zámečnictví Beroun zámečnictví Beroun
Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno 2014 zámky nonstop