Fotograf Praha Fotograf Praha 1

Fotograf Praha
 

Fotograf Praha 1

Kontakt:
Miroslav Štíbr
777 323 707Email:
zamky-pohotovost@seznam.cz

Fotograf Praha 2

Profesionální fotograf Praha, kterým je Jana Stachová se vždy snaží o zachycení lidské přirozenosti a respektuje jedinečnost každé lidské bytosti. Tato profesionání Fotografka má ve svém portfoliu služeb mimo jiné tyto služby: focení portrétůtěhotenské fotografiefocení miminekfocení dětífotokalendář. Vždy k vám bude přistupovat s názorem, že hodnoty jako pracovní úspěch, společenské postavení nebo naopak zdánlivý neúspěch nejsou tím hlavním kritériem, co o lidské existenci vypovídá.

Fotograf Praha – praxe

Jana Stachová má jako fotograf Praha velkou praxi v oblasti portrétní fotografie. Jako její první pole působnosti bylo Amsterdamu, kde se angažovala jako asistentka profesionálního fotografa Chrise de Jongha, dokumentárního fotografa holandských novin Der Handelsblatt, který taktéž provozoval portrétní fotoatelier. Zde pracovala dva roky a poté se vrátila do Prahy s tím, že bude profesionálním portrétním fotografem.

Tato zkušenost pro ní byla prý velmi zásadní a obohacující. Nahlédla tak, jak to funguje, když je člověk profesionálním fotografem. Díky cestování, také poznala a rozšířila si obzory ohledně různých kultur či sociálních skupin.

Poté byla dva roky asistentkou profesionálního fotografa Tona Stana, kde se především zlepšila v práci se světlem i s modelem samotným a naučila se tak, jak je podstatné být neustále otevřený podnětům, které přicházejí, a nedržet se za každou cenu předem vytvořených představ, nechat věci plynout… 

Poté se rozhodla přihlásit na FAMU, kde studovala fotografii v letech 1996 –1997.

Fotograf Praha od roku 1997

Díky bohatým profesním zkušenostem se po dvou letech rozhodla ze školy odejít a stát se profesionálním fotografem.

Takže tedy již od roku 1997 pracuje Jana Stachová jako profesionální fotograf Praha v oblasti dokumentární a portrétní fotografie.

Spolupracovala s časopisy jako je Cosmopolitan, Xantypa, Betty, Amaro Gendalos, a také s divadly - divadlem Komedie, Divadlem v Celené a studiem Rubín.

Jakožto asistentka spolupracovala s profesionálními fotografy Emilem Bratršovským – oblast reklamní a portrétní fotografie, Filipem Šlapalem – oblast architektury, a německou fotografkou Ruth Waltz – oblast divadelní fotografie.

Každá z těchto spoluprací pro ní byla dle jejich slov velmi inspirující a velmi podnětná. Dodnes se zkušenosti získané z těchto spoluprácí určitým způsobem promátají do její práce.

Roku 2002 se rozhodla, že se bude jako profesionální fotograf Praha naplno věnovat portrétní fotografii a založí si vlastní kvalitní fotografický atelier se zaměřením na portrétní fotografii.

fotograf Praha fotograf Praha 1 fotograf Praha 2 fotograf Praha 3 fotograf Praha 4 fotograf Praha 5 fotograf Praha 6 fotograf Praha7
Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno 2014 zámky nonstop